Terapeuta Zajęciowy

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Referencja

2024-26302

Opis stanowiska

Stanowisko

Terapia i usługi paramedyczne - Terapeuta Zajęciowy

Nazwa stanowiska

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za samodzielne planowanie oraz prowadzenie animacji dla mieszkańców Rezydencji Antonina.

Profil kandydata

• W swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby Pacjentów.
• Posiadasz dyplom terapeuty zajęciowego.
• Czerpiesz radość płynącą z pomagania innym.
• Potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety.
• Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę.
• Lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi.
• Posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku w pracy z seniorami, nie jest to   jednak warunek konieczny.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia.
• Dofinansowanie nauki (studia, kursy zawodowe).
• Liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA.
• Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa,   ubezpieczenie grupowe na życie) - dla osób, które chcą się związać z nami na dłużej.
• Miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole.
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Rodzaj ośrodka

Miejsce pracy

Dom Opieki

Lokalizacja miejsca pracy

Europa, Polska, Mazowieckie, Piaseczno

DOM OPIEKI

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

Nie wymagane

Wymagane wykształcenie

Tak

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

3- Licencjat lub jego odpowiednik

Nasze oczekiwania

Dyplom Terapeuty Zajęciowego.

Wnioskodawca

Planowana data rozpoczęcia pracy

od zaraz