Sekretarka Medyczna

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Referencja

2024-28023

Opis stanowiska

Stanowisko

Administracja - Sekretarka Medyczna

Nazwa stanowiska

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

  • Gromadzenie, segregowanie, archiwizacja dokumentacji medycznej
    wspieranie lekarzy oraz zespołu rehabilitacyjnego w tworzeniu dokumentacji medycznej, uzupełnianie danych medycznych, wymagających autoryzacji lekarza.
  • Weryfikacja kompletności i poprawności dokumentacji medycznej tworzonej przez personel medyczny Kliniki, raportowanie wyników do Kierownika Medycznego oraz Dyrektora Kliniki.
  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi (sądy, ubezpieczyciele, pełnomocnicy pacjentów),udostępnianie dokumentacji medycznej pacjentom oraz upoważnionym podmiotom zewnętrznym.
  • Koordynowanie spotkań i rozmów z rodzinami pacjentów, z personelem medycznym Kliniki, komunikacja z rodzinami i pacjentami na polecenie przełożonego.
  • Przygotowywanie, na polecenie przełożonego, treści zarządzeń wewnętrznych, pisemnych informacji dla pacjentów i personelu, prowadzenie tablicy ogłoszeń.
  • Tworzenie, na polecenie przełożonego, sprawozdania z działalności kliniki, w tym zestawienia danych statystycznych służące do analizy tej działalności.
  • Współpraca z zespołem lekarskim, fizjoterapeutycznym i pielęgniarskim, a także pozostałymi jednostkami organizacyjnymi Kliniki.

Profil kandydata

  • Dyplom ukończenia szkoły lub kursu sekretarki medycznej.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sekretarki medycznej lub rejestratorki w placówce medycznej.

Oferujemy

UDZIAŁ W WARSZTATACH I SZKOLENIACH

Cenimy to, że chcesz się rozwijać

KARTA FIT PROFIT LUB FIT SPORT

By przyjemniej spędzić czas poza pracą

STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Rozumiemy potrzebę bezpieczeństwa i poczucia stałości zatrudnienia

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA*

*w zależności od formy zatrudnienia

Rodzaj ośrodka

Miejsce pracy

Klinika rehabilitacyjna

Lokalizacja miejsca pracy

Europa, Polska, Mazowieckie, Warszawa

Klinika Rehabilitacyjna Międzylesie

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

1 rok lub więcej

Wymagane wykształcenie

Tak

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

1 - Dyplom techniczny lub jego odpowiednik

Wnioskodawca

Planowana data rozpoczęcia pracy

01.05.2024

Praca w weekend

Tak