Pracownik Recepcji/Recepcjonista

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Referencja

2024-28287

Opis stanowiska

Stanowisko

Administracja - Pracownik Recepcji/Recepcjonista

Nazwa stanowiska

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

·         Wykonanie czynności administracyjnych związanych z przyjęciem pacjenta na oddziały oraz wypisem.

·         Uzgadnianie/potwierdzanie z pacjentami terminów przyjęć.

·         Wystawianie dokumentów sprzedażowych.

·         Obsługa rozmów przychodzących, udzielanie informacji na temat oferty.

·         Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą.

·         Nadzór nad obiegiem dokumentacji związanej z obsługą klienta.

·         Obsługa urządzeń biurowych.

Profil kandydata

·         Wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne.

·         Umiejętności sprzedażowe.

·         Doświadczenie w rozmowach z klientami.

·         Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

·         Znajomość pakietu Microsoft Office.

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

·         Umowę zlecenie, po okresie próbnym możliwość umowy o pracę.

·         Pracę w systemie zmianowym 8-godzinnym.

·         Ścieżkę rozwoju, szkolenia podnoszące kwalifikacje, rozwój kompetencji.

·         Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku rehabilitacyjnym.

·         Pracę w miłej atmosferze.

Rodzaj ośrodka

Miejsce pracy

Klinika rehabilitacyjna

Lokalizacja miejsca pracy

Europa, Polska, Mazowieckie, Warszawa

Klinika Rehabilitacyjna Międzylesie, Wawer

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

Nie wymagane

Wymagane wykształcenie

Tak

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

2 - Matura lub jej odpowiednik

Wnioskodawca

Planowana data rozpoczęcia pracy

15.04.2024

Praca w weekend

Tak