Opiekun/Opiekunka K/M

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Referencja

2022-13035

Opis stanowiska

Stanowisko

Opieka - Opiekun/Opiekunka

Nazwa stanowiska

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

Twoje zadania:

·        wspieranie pacjentów w ich codziennych potrzebach i działaniach

·        pomoc przy czynnościach higienicznych i przy ubieraniu się

·        wykonywanie toalet i kąpieli pacjentów

·        karmienie / pomoc przy spożywaniu posiłków

·        dopajanie pacjentów między posiłkami

·        pomoc w poruszaniu się pacjentom niepełnosprawnym

·        współpraca z personelem medycznym, zgłaszanie niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia pacjentów

·        dbanie o utrzymanie wysokich standardów odpowiedniego traktowania pacjentów

Profil kandydata

Jesteś dla nas dobrym kandydatem / kandydatką jeśli:

·        w swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby pacjentów

·        czerpiesz radość płynącą z pomagania innym

·        potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety

·        cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę

·        lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi

Oferujemy

Oferujemy:

·        stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

·        terminową wypłatę wynagrodzenia

·        pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

·        liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA

·        dofinansowanie nauki (studia, kursy zawodowe)

Rodzaj ośrodka

Miejsce pracy

Klinika rehabilitacyjna

Lokalizacja miejsca pracy

Europa, Polska, Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna

ul. Lipowa 1, Konstancin - Jeziorna

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

1 rok lub więcej

Wymagane wykształcenie

Nie

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

6 - Inne

Nasze oczekiwania

Sumienność

Zaradność

Rzetelność

Odpowiedzialność

Wnioskodawca

Planowana data rozpoczęcia pracy

Lipiec 2022

Praca w weekend

Tak