Koordynator Zespołu Obsługi Klienta

Szczegóły oferty

Informacje ogólne

Referencja

2024-28032

Opis stanowiska

Stanowisko

Administracja - Koordynator Zespołu Obsługi Klienta

Nazwa stanowiska

Wymiar czasu pracy

Pełny etat

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji.
  • Monitorowanie poziomu satysfakcji i jakości obsługi pacjenta/klienta.
  • Nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji administracyjnej oraz prawidłowym jej obiegiem.
  • Planowanie pracy podległego personelu.
  • Bieżąca ocena pracy recepcji.
  • Nadzór nad sprzedażą usług i produktów.
  • Nadzór nad sprawozdawczością realizacji udzielanych świadczeń medycznych w Ośrodku.

Profil kandydata

  • Wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Doświadczenie sprzedażowe w rozmowach z klientami.
  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w miłej i rodzinnej atmosferze od poniedziałku do piątku.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w Grupie emeis.
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta FitProfit, grupowe ubezpieczenie na życie).

Rodzaj ośrodka

Miejsce pracy

Dom Opieki

Lokalizacja miejsca pracy

Europa, Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Rezydencja Antonina

Kryteria kandydata

Minimalny wymagany poziom doświadczenia

1 rok lub więcej

Wymagane wykształcenie

Tak

Minimalny wymagany poziom wykształcenia

2 - Matura lub jej odpowiednik

Wnioskodawca

Planowana data rozpoczęcia pracy

od zaraz

Praca w weekend

Nie